Kalėdinė šventė vaikams „Apšerkšnyję mūsų žiemos“ Drąsučiuose

Drąsučių mokyklos priešmokyklinio udgymo grupės, pradinių klasių mokiniai, mokytojos ir tėveliai skubėjo į Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialą, kuriame vyko kalėdinė šventė vaikams „Apšerkšnyję mūsų žiemos“.

Čia mažuosius pasitiko Šiaulių teatras vaikams „Birbironas“. Vaikai kartu su sesėmis snaigėmis keliavo į ledo šalį pas ledo karalienę. Pakeliui sutiko ledų mašiną, linksmą sniego žmogeliuką, šoko, dainavo, būrė burtus ir žinoma sutiko Kalėdų Senelį. Vaikai Kalėdų Seneliui parodė savo išmoktus šokius, daineles ir eilėraštukus.

Visus su švente pasveikino Drąsučių mokyklos pavaduotoja L. Bakanauskienė, kuri vaikučiams perdavė saldžių dovanėlių iš Anglijos Kalėdų Senelio. Drąsučių bendruomenės pirmininkė pradžiugino 3 klasės mokinę Doreną Jokubauskaitę, nes šiais metais Drąsučių bendruomenė išpildė jos slaptą svajonę. Kiekvieno vaiko veidą puošė šypsena, o rankose gautos saldžios dovanėlės.

• Klases
  • pasirodymai
  • spektaklis
  • sveikinimai