Stovykla „Mano vasara“ Drąsučių mokykloje

Pasibaigus mokslo metams dalis Drąsučių mokyklos mokinių birželio 1 – 3 dienomis vėl sugrįžo į mokyklą. Čia veikė vasaros poilsio stovykla „Mano vasara“. Joje turiningai atostogas leido dvidešimt du 1 – 4 klasių mokiniai. Stovyklos atidarymo dieną vaikai žaidė susipažinimo žaidimus, prisiminė stovyklos taisykles ir pasižadėjo jų laikytis. Tą pačią dieną vaikai piešė ant asfalto gražiausias vasaros akimirkas, ieškojo paslėpto lobio. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga visi draugiškai apsikabinome, pasidžiaugėme prabėgusia diena.

Stovyklautojams labai patiko smėlio pilių statymo konkursas. Pilys buvo įvairios, su tvoromis, balkonais, indėniškos, aukštos, su gynybiniais bokštais. Buvo renkamos įspūdingiausios pilys. Vaikai džiaugėsi, kad galėjo parodyti savo kūrybines galias.

Penktadienį, paskutinę stovyklos dieną, visi smagiai sportavome. Vaikai žaidė kvadratą, stengėsi kamuolį išlaikyti ant parašiuto, vyko bėgimo varžybos, dvitaškio metimai, žaidėme įvairius stalo žaidimus, dėliojome dėliones.

Stovykloje dirbusios mokytojos kartu su vaikais pasidžiaugė smagiai praleistu laiku ir palinkėję vieni kitiems gražios ir saugios vasaros, išsiskirstėme po namus.

Mokytoja Inga Jonuškienė

Šiaulių r. Drąsučių mokykla
Melioratorių g. 17, Drąsučiai
Kuršėnų kaimiškoji sen.